facebook
Zaloguj się Rejestracja

Jak to działa

Gwarantujemy z góry określone oszczędności oraz warunki cenowe zakupu energii elektrycznej i gazu ziemnego wysokometanowego. Działamy jako elektroniczna platforma do zakupu energii elektryczej i gazu ziemnego wysokometanowego dla odbiorców biznesowych i indywidualnych (konsumentów). Korzystamy z efektu skali w grupowaniu odbiorców energii o podobnej charakterystyce poboru. Klient nie ponosi żadnych kosztów korzystania z naszej platformy, a zmiana sprzedawcy prądu bądź gazu jest bezpłatna. Nasi klienci mogą oszczędzić nawet 30% kosztów. Wykonaj pierwszy krok - sprawdź ile możesz zaoszczędzić.  To wyjątkowo proste i zajmie Ci tylko kilka minut.

Zbieramy grupę zainteresowanych osób i podmiotów gospodarczych. W puli mamy nawet kilkaset tysięcy megawatogodzin. Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka, ale skrupulatnie analizujemy i kategoryzujemy profil energetyczny grupy, aby osiągnąć optymalne ceny dla każdego z odbiorców. Zapisz się do grupy - wypełnij formularz rejestracyjny, a następnie wniosek na każdy punkt poboru, do którego planujesz zakup energii elektrycznej lub gazu ziemnego. Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem, dlatego liczymy na przemyślane zgłoszenia. 

Raz na kwartał idziemy negocjować cenę znając już wolumen i profil naszej grupy zakupowej. Zbieramy wnioski przez cały kwartał kalendarzowy. Następnie negocjujemy ze wszystki dostawcami na rynku warunki, które pozwolą nam dotrzymać gwarancji lub uzyskać satysfakcjonujące Ciebie ceny. Sprawdzaj status na koncie. Negocjujemy wyłącznie wysokość ceny energii czynnej, paliwa gazowego oraz opłat handlowych, a stawki dystrybucyjne są regulowane taryfą operatora systemu dystrybucyjnego. Jesteśmy w stanie wcześniej przedstawić korzystne warunki cenowe oczekiwane przez Klientów, jeśli realia rynkowe na to pozwolą.

Jeśli wynegocjujemy gwarantowaną cenę, to otrzymujesz umowę do podpisu. Dla klientów indywidualnych przeznaczona jest umowa kompleksowa (obrót i dystrybucja na jednej umowie i fakturze). W przypadku klientów biznesowych wyłącznie gaz jest dostępny w formie kompleksowej, a prąd w rozdzielonej (2 umowy i 2 faktury). Klientom indywidualnym gwarantujemy z góry określone stawki cenowe na podany okres. Dla klientów biznesowych oferujemy formułę grupowej negocjacji - podaj nam Twoje warunki. Jeśli dzięki zagregowaniu wielu klientów, uda się nam uzyskać gwarantowane ceny i spełnić Twoje oczekiwania, podpiszesz umowę z wybranym sprzedawcą. Jeśli nie zdołamy uzyskać atrakcyjnych cen, to nie jesteś niczym zobowiązany. 

Umowa wchodzi w życie i zaczynasz oszczędzać. Po zakończeniu procesu negocjacji przygotowujemy dla Ciebie umowę z wybranym dostawcą. W międzyczasie wymagamy uzupełnienia wymaganych danych, w tym faktur od dotychczasowego dostawcy oraz warunków wypowiedzenia obecnej umowy. Przesyłamy do Ciebie gotowe dokumenty, a Ty je podpisujesz i odsyłasz do nas według instrukcji. Cały proces obsługi wypowiedzenia obecnej umowy oraz zgłoszenia i realizacji nowej przejmuje wybrany dostawca (koncesjonowana spółka obrotu energią). Dowiedz się więcej na temat procedury zmiany sprzedawcy na stronie internetowej Urzędu Regulacji Energetyki.